Glenbrook School Results
Girls | Athlete | Place | Section | Results | |
---|---|---|---|---|---|
100 Meter Dash | |||||
13.94 | h | Kate Marvin | 1st | Finals H1 | Complete Results |
14.14 | h | Evelyn Butler | 2nd | Finals H1 | Complete Results |
200 Meter Dash | |||||
30.24 | h | Evelyn Butler | 1st | Finals H1 | Complete Results |
30.64 | h | Kate Marvin | 2nd | Finals H1 | Complete Results |
400 Meter Dash | |||||
1:09.54 | h | Amelia Christy | 1st | Finals H1 | Complete Results |
1:16.54 | h SB | Camille Marvin | 2nd | Finals H1 | Complete Results |
800 Meter Run | |||||
2:44.10 | Emma Pitman | 1st | Finals H1 | Complete Results | |
2:57.90 | Lauren Still | 2nd | Finals H1 | Complete Results | |
1600 Meter Run | |||||
6:17.80 | Emma Pitman | 1st | Finals H1 | Complete Results | |
6:49.60 | Lauren Still | 2nd | Finals H1 | Complete Results | |
3200 Meter Run | |||||
14:03.90 | Emma Pitman | 1st | Finals H1 | Complete Results | |
14:46.60 | Amelia Christy | 2nd | Finals H1 | Complete Results | |
100 Meter Hurdles | |||||
20.14 | h | Kara Bryce | 1st | Finals H1 | Complete Results |
21.44 | h SB | Haley Self | 3rd | Finals H1 | Complete Results |
300 Meter Hurdles | |||||
59.94 | h | Kara Bryce | 1st | Finals H1 | Complete Results |
1:05.94 | h SB | Emily Self | 3rd | Finals H1 | Complete Results |
4x100 Meter Relay | |||||
59.74 | h | Relay Team | 1st | Finals H1 | Complete Results |
4x200 Meter Relay | |||||
2:03.70 | Relay Team | 1st | Finals H1 | Complete Results | |
4x400 Meter Relay | |||||
4:55.20 | Relay Team | 1st | Finals H1 | Complete Results | |
4x800 Meter Relay | |||||
11:48.30 | Relay Team | 1st | Finals H1 | Complete Results | |
High Jump | |||||
4-6 | Alyssa Martin | 1st | Finals H1 | Complete Results | |
4-4 | SB | Evelyn Butler | 2nd | Finals H1 | Complete Results |
Long Jump | |||||
14-9 | Kate Marvin | 1st | Finals H1 | Complete Results | |
13-8.5 | SB | Camille Marvin | 3rd | Finals H1 | Complete Results |
Triple Jump | |||||
29-8 | SB | Rayne West | 1st | Finals H1 | Complete Results |
28-1 | SB | Emily Self | 2nd | Finals H1 | Complete Results |
Discus | |||||
67-0 | SB | Reese Hanson | 1st | Finals H1 | Complete Results |
61-8 | Kate Lillig | 2nd | Finals H1 | Complete Results | |
Shot Put | |||||
26-6.5 | Reese Hanson | 1st | Finals H1 | Complete Results | |
23-5 | SB | Kannon Butler | 4th | Finals H1 | Complete Results |
Boys | Athlete | Place | Section | Results | |
100 Meter Dash | |||||
12.54 | h | Joseph Kidd | 3rd | Finals H1 | Complete Results |
12.94 | h SB | Marshall Meek | 4th | Finals H1 | Complete Results |
200 Meter Dash | |||||
24.44 | h SB | Joseph Kidd | 3rd | Finals H1 | Complete Results |
24.84 | h | Da'Maza Robinson | 4th | Finals H1 | Complete Results |
400 Meter Dash | |||||
55.74 | h | Da'Maza Robinson | 1st | Finals H1 | Complete Results |
1:15.14 | h SB | Jacob Powell | 5th | Finals H1 | Complete Results |
800 Meter Run | |||||
2:24.90 | Cody Chase | 1st | Finals H1 | Complete Results | |
1600 Meter Run | |||||
6:31.50 | SB | Tucker Pitman | 3rd | Finals H1 | Complete Results |
3200 Meter Run | |||||
13:57.40 | SB | Tucker Pitman | 2nd | Finals H1 | Complete Results |
110 Meter Hurdles | |||||
22.34 | h | Marshall Meek | 2nd | Finals H1 | Complete Results |
22.84 | h SB | Cody Chase | 3rd | Finals H1 | Complete Results |
300 Meter Hurdles | |||||
49.14 | h | Joseph Kidd | 2nd | Finals H1 | Complete Results |
53.84 | h SB | Marshall Meek | 4th | Finals H1 | Complete Results |
4x100 Meter Relay | |||||
51.54 | h | Relay Team | 1st | Finals H1 | Complete Results |
4x200 Meter Relay | |||||
1:42.20 | Relay Team | 1st | Finals H1 | Complete Results | |
4x400 Meter Relay | |||||
3:59.00 | SB | Relay Team | 1st | Finals H1 | Complete Results |
4x800 Meter Relay | |||||
12:30.90 | SB | Relay Team | 2nd | Finals H1 | Complete Results |
High Jump | |||||
5-4 | SB | Andrew Moore | 1st | Finals H1 | Complete Results |
Long Jump | |||||
15-4 | Jacob Powell | 3rd | Finals H1 | Complete Results | |
13-2 | SB | Tucker Pitman | 4th | Finals H1 | Complete Results |
Triple Jump | |||||
39-1 | Da'Maza Robinson | 1st | Finals H1 | Complete Results | |
35-0 | SB | Cody Chase | 2nd | Finals H1 | Complete Results |
Discus | |||||
101-0 | Abram Anders | 1st | Finals H1 | Complete Results | |
92-11 | Nick Moses | 2nd | Finals H1 | Complete Results | |
Shot Put | |||||
38-6.5 | SB | Abram Anders | 1st | Finals H1 | Complete Results |
37-6 | Nick Moses | 2nd | Finals H1 | Complete Results |