Anacoco Results
Girls | Athlete | Place | Section | Results | |
---|---|---|---|---|---|
200 Meter Dash | |||||
28.13 | Erica Wade | 7th | Finals H1 | Class B Complete Results | |
400 Meter Dash | |||||
1:06.55 | Whitney Goins | 7th | Finals H1 | Class B Complete Results | |
1:12.87 | SB | Jordan Toney | 9th | Finals H1 | Class B Complete Results |
800 Meter Run | |||||
2:41.97 | SB | Brittany Sims | 5th | Finals H1 | Class B Complete Results |
2:54.10 | SB | Allie Haymon | 8th | Finals H1 | Class B Complete Results |
1600 Meter Run | |||||
6:03.92 | Brittany Sims | 5th | Finals H1 | Class B Complete Results | |
3200 Meter Run | |||||
13:49.26 | SB | Sydney Staples | 6th | Finals H1 | Class B Complete Results |
100 Meter Hurdles | |||||
17.43 | w SB | Kacie Toney | 5th | Finals H1 | Class B Complete Results |
18.81 | w SB | Nicole Fitzgerald | 6th | Finals H1 | Class B Complete Results |
300 Meter Hurdles | |||||
53.98 | SB | Nicole Fitzgerald | 5th | Finals H1 | Class B Complete Results |
4x100 Meter Relay | |||||
55.27 | SB | Relay Team | 6th | Finals H1 | Class B Complete Results |
4x200 Meter Relay | |||||
1:54.70 | SB | Relay Team | 4th | Finals H1 | Class B Complete Results |
4x400 Meter Relay | |||||
4:39.50 | Relay Team | 5th | Finals H1 | Class B Complete Results | |
High Jump | |||||
4-4 | SB | Erica Wade | 7th | Finals H1 | Class B Complete Results |
Long Jump | |||||
14-11 | w SB | Sarah Vernon | 7th | Finals H1 | Class B Complete Results |
Triple Jump | |||||
31-1.75 | w SB | Sarah Vernon | 7th | Finals H1 | Class B Complete Results |
Pole Vault | |||||
5-0 | Magen Runnels | 8th | Finals H1 | Class B Complete Results | |
Javelin | |||||
105-5 | Kayli Otoole | 3rd | Finals H1 | Class B Complete Results | |
Shot Put | |||||
25-6.75 | Rachel Reese | 9th | Finals H1 | Class B Complete Results | |
Boys | Athlete | Place | Section | Results | |
100 Meter Dash | |||||
11.78 | w | Bret Phillips | 7th | Finals H1 | Class B Complete Results |
200 Meter Dash | |||||
23.30 | w | Bret Phillips | 3rd | Finals H1 | Class B Complete Results |
400 Meter Dash | |||||
53.28 | SB | Brent Cosio | 6th | Finals H1 | Class B Complete Results |
800 Meter Run | |||||
2:09.44 | SB | Alex Murray | 5th | Finals H1 | Class B Complete Results |
1600 Meter Run | |||||
4:57.92 | SB | Samuel Turnipseed | 6th | Finals H1 | Class B Complete Results |
3200 Meter Run | |||||
10:57.56 | SB | Austin Williams | 5th | Finals H1 | Class B Complete Results |
11:20.74 | Samuel Turnipseed | 8th | Finals H1 | Class B Complete Results | |
110 Meter Hurdles | |||||
18.61 | w SB | Mike Rindhal | 7th | Finals H1 | Class B Complete Results |
18.69 | w | Julian Cecil | 8th | Finals H1 | Class B Complete Results |
300 Meter Hurdles | |||||
47.60 | SB | Julian Cecil | 8th | Finals H1 | Class B Complete Results |
4x100 Meter Relay | |||||
49.02 | SB | Relay Team | 7th | Finals H1 | Class B Complete Results |
4x400 Meter Relay | |||||
3:45.91 | SB | Relay Team | 5th | Finals H1 | Class B Complete Results |
High Jump | |||||
6-0 | Dalton Mcrae | 2nd | Finals H1 | Class B Complete Results | |
5-8 | Bret Phillips | 5th | Finals H1 | Class B Complete Results | |
Pole Vault | |||||
12-6 | Dalton Mcrae | 1st | Finals H1 | Class B Complete Results | |
Discus | |||||
104-1 | SB | Dalton Mcrae | 4th | Finals H1 | Class B Complete Results |
Javelin | |||||
135-7 | SB | Alex Murray | 7th | Finals H1 | Class B Complete Results |